GovBidAlerts
← My Opportunities
Tenderopen🌐 Netherlands477098-2026

Netherlands – Non-scheduled passenger transport – flexRRReis Gelderland 2027-2033

Provincie Gelderland

All open bids & awards from Provincie Gelderland

Description

Achtergrond De haltetaxiRRReis rijdt sinds april 2022 in Gelderland. De dienst is een aanvulling op het Lijngebonden openbaar vervoer en rijdt van halte naar halte of van halte naar het busstation of treinstation op momenten wanneer en locaties waar geen reis met regulier OV mogelijk is. Naast de reguliere bushaltes en treinstations zijn er ook 85 haltetaxiRRReis-haltes op plekken waar geen regulier OV komt. Het contract met de huidige vervoerder loopt af per april 2027. Uit de evaluatie van haltetaxiRRReis blijkt dat de haltetaxi een waardevolle aanvulling is op het openbaar vervoer. Met het nieuwe contract kan deze dienst worden voortgezet. In dit nieuwe contract gaat de dienst verder onder de naam flexRRReis Gelderland, waarmee wordt aangesloten bij de naamgeving die gebruikelijk is voor vraagafhankelijk OV in Gelderland, Flevoland en Overijssel. Provincie Gelderland is opdrachtgever voor de aanbesteding. Doel van de opdracht FlexRRReis Gelderland vult het openbaar vervoer aan door op bestelling flexibel van halte naar halte te rijden. Hierbij is geen vaste route of dienstregeling van toepassing. Deze vervoersvorm is vooral bedoeld als voor- en natransport van het openbaar vervoer (ov). FlexRRReis Gelderland is hiermee een goed alternatief wanneer lopen of fietsen niet kan. Soms delen reizigers daarbij een voertuig. Samen met het openbaar vervoer ontsluit flexRRReis Gelderland alle kernen in de provincie. Wanneer er op bepaalde momenten geen (buurt-)bus en/of trein beschikbaar is, dan verzorgt flexRRReis Gelderland het voor- en natransport tot maximaal 15 kilometer. Treinstations, bushaltes en -knooppunten vormen de verbinding tussen deze taxivorm en het openbaar vervoer. Het gaat daarbij om bestaande ov-haltes en aanvullende haltes in gebieden waar geen ov-verbinding voor handen is. Reizigers kunnen flexRRReis Gelderland bestellen op vertrek- of aankomsttijd en krijgen bericht wanneer zij opgehaald worden. Iedereen die in staat is om met het openbaar vervoer te reizen kan en mag meereizen, ook als de reiziger bijvoorbeeld in een rolstoel zit.

Documents (1)

  • 📎 221789
    text/html · 8 KB
    Download

Details

Posted
Jul 10, 2026
Type
Tender
Category
60140000
Status
open
Buyer
Provincie Gelderland
Jurisdiction
Netherlands
Reference #
477098-2026
Has Description
true
Country
NLD
Tw Mul
Arnhem
Tv Cur
EUR
Deadline
Aug 11, 2026
Form
competition
Ojs
131/2026
Eu
eu-funds
Legal
32014L0024
Notice
cn-standard
Total
0
Dispatch
Jul 8, 2026
Dps
none
Main
gen-pub
Identifier
Jan 1, 2000
Contract
services, services
Publication
2026-07-10+02:00
Classification
60140000, 60140000
Procedure
Er is gekozen voor een openbare procedure op basis van de Richtlijn: gunnen van overheidsopdrachten (2014/24/EU). De in 2016 gewijzigde Aanbestedingswet 2012 is van toepassing. Aan deze keuze liggen d
Multiple
not-allowed
Ecatalog
allowed
Place
NL224, NLD, NL224, NLD
Organisation
+31652801586
Reserved
no
Internal
104cb480-5b25-4a60-be70-6bac4c5d3639
Public
Sep 15, 2026
Award
G1. Prijs, G2a. Borging en organisatie vervoerscapaciteit, G2b. Klantreis van A tot Z
Electronic
required
Selection
epo-sub-espd
Missing
late-none
Procurement
Tender documenten
Exclusion
epo-procurement-document, epo-sub-espd
Review
De Aanbestedende dienst gunt de Opdracht niet eerder dan dat de opschortende termijn is verstreken. De opschortende termijn bedraagt bij deze aanbesteding twintig (20) kalenderdagen.
Tender
DAY
Fiscal
FiscalDocID1
Guarantee
De bereidverklaring is gericht aan de Provincie en verwijst naar u als Inschrijver. In de bereidverklaring is aangegeven dat de betreffende bank/verzekeringsmaatschappij in geval van gunning van de Op
Other
Aa: la · Bi: 51468751 · Ia: https://www.gelderland.nl · Nl: 1 · Bt 14 Lot: non-restricted-document · Bt 21 Lot Nld: flexRRReis Gelderland 2027-2033 · Bt 23 Lot: services · Bt 24 Lot Nld: Achtergrond De haltetaxiRRReis rijdt sinds april 2022 in Gelderland. De dienst is een aanvulling op · Bt 93 Lot: false · Bt 134 Lot Nld: Zo snel mogelijk na het verstrijken van de sluitingsdatum en -tijd openen wij de Inschrijvingen. U k · Bt 536 Lot: Apr 5, 2027 · Bt 537 Lot: Apr 4, 2033 · Bt 539 Lot: price, quality, quality · Bt 540 Lot Nld: Met het gunningscriterium Prijs wil de provincie Gelderland inschrijvers stimuleren om efficient ver · Bt 541 Lot: 40, 30, 30 · Bt 5071 Lot: NL224 · Bt 5421 Lot: poi-exa, poi-exa, poi-exa · Bt 04 Notice: 0f4573e1-4cb3-4189-aa12-fa4dc9ea60dd · Bt 13(T) Lot: 10:00:00Z · Bt 26(M) Lot: cpv · Bt 132(T) Lot: 10:30:00Z · Bt 701 Notice: 4852119b-6ec2-4da1-9167-cc4624a080e3 · Opp 070 Notice: 16 · Opt 002 Notice: eforms-sdk-1.13 · Bt 05(B) Notice: 12:02:58Z · Bt 22 Procedure: f85b5dbf-4ef0-470e-a7ed-5cba461cdb61 · Bt 803(T) Notice: 12:03:04Z · Opa 98 Lot Number: 180

Contact

Similar open opportunities

See opportunities like this one

GovBidAlerts matches this solicitation to similar open bids across 119,000+ open bids from 2,400+ sources. Create a free account to unlock them.

Create free accountno credit card required

This listing is a summary from Netherlands's open procurement data. We ingest every field the feed publishes; the full solicitation documents are on the source portal.